FIRMA

KS PROJEKT to biuro projektowo – wykonawcze założone przez mgr inż. Kamila Smolińskiego – absolwenta Uniwersytetu Warmińsko – Mazurskiego w Olsztynie. Członka Warmińsko – Mazurskiej Okręgowej Izby Inżynierów Budownictwa.

Nasze biuro oferuje usługi związane z projektowaniem obiektów budowlanych oraz kierowaniem i nadzorem nad realizacją robót budowlanych. Podstawowym obszarem działalności, nad którym się skupiamy jest współpraca z klientem indywidualnym. Przez cały okres współpracy dążymy do osiągnięcia wyznaczonych celów, co w rezultacie wiąże się z uzyskaniem satysfakcji klienta.

Posiadamy obszerne doświadczenie w sprawach związanych z całym procesem inwestycyjnym, począwszy od przygotowania koncepcji poprzez dokumentację projektową, sprawowanie nadzoru nad realizacją zamierzenia inwestycyjnego, po oddanie obiektu do użytkowania.

Jesteśmy równocześnie inżynierami i designerami, stąd też potrafimy znaleźć rozwiązania zagadnień budowlanych i problemów technicznych z zachowaniem dbałości o proporcję, funkcję i wygląd projektowanego budynku, z jednoczesnym spojrzeniem pod względem ekonomicznym, tak ważnym w dzisiejszych czasach dla każdego Inwestora. Posiadamy wieloletnią i bardzo obszerną wiedzę z zakresu realizacji obiektów budowlanych, zarówno mieszkalnych jedno i wielorodzinnych, jak i obiektów magazynowych, przemysłowych o różnym przeznaczeniu.

Niewątpliwą zaletą naszego zespołu jest posiadanie odpowiedniego doświadczenia oraz stosownych uprawnień wymaganych przy realizacji robót budowlanych dotyczących obiektów zabytkowych.
Zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą. Jednocześnie zapraszamy do kontaktu i spotkania z nami, na którym to opowiecie nam o Swoich planach, a my dołożymy wszelkich starań, aby owe plany znalazły odzwierciedlenie w rzeczywistości.

profesjonalnie stworzona

Dokumentacja
projektowa

oferta

kompletne i dokładne

Kosztorysy

oferta

kompleksowe

Przygotowanie
inwestycji

oferta

jesteśmy na każdym etapie

Obsługa
inwestycji

oferta

warto rozmawiać

Doradztwo
techniczno – prawne

oferta

szybko i dokładnie

Przeglądy
techniczne budynków

oferta

WSPÓŁPRACA Z BIURAMI PROJEKTOWYMI

logo-partnera
logo-partnera
logo-partnera
logo-partnera
logo-partnera
logo-partnera

zadzwoń

telefon

+48 606 995 473

napisz

mail

biuro@ks-projekt.eu

odwiedź nasze biuro

adres

ul. Plac 3-go Maja 2 lokal 21
06-500 Mława